Ačiū, kad apsilankėte mūsų svetainėje www.nuotekos.lt

Buitinės nuotekos

Buitinės nuotekosBuitinės nuotekos – nuotekos, kurios susidaro gyventojų namų ūkio tikslams naudojant vandenį (pvz., skalbimo, indų plovimo, maisto gaminimo, prausimosi, tualetų nuotekos ir pan.). Buitinėms nuotekoms taip pat gali būti priskiriamos nuotekos, susidarančios naudojant vandenį įmonių/įstaigų/organizacijų darbuotojų buitiniams poreikiams, jeigu jos surenkamos ir išleidžiamos (į aplinką ar kitiems asmenims priklausantį nuotakyną) atskirai nuo kitų objekte susidarančių nuotekų; 

Dauguma susiduriate su buitinių nuotekų kanalizavimo sistemos dilema. Šį uždavinį reikia spręsti racionaliai, atsižvelgiant į ekonomiją ir ekologiją. Paprastai tariant – kaip įrengti buitinių nuotekų šalinimo sistemą, taupant, turint minimalius išteklius ir nepažeidžiant natūralaus gamtos bioritmo? Mes jaučiame atsakomybę už gamtą, planetą, kurioje gyvename, todėl esame suinteresuoti Jums padėti.

Mūsų svetainėje rasite naudingos informacijos apie buitinių nuotekų valymo įrenginius "Traidenis". Taip pat pateikiame informaciją apie šių įrenginių montavimą bei eksploataciją.

Be abejo, svarbūs ir finansiniai klausimai, todėl Jūsų patogumui, pateikiame detalizuotas valymo įrenginių, medžiagų ir montavimo darbų kainas. Visa tai rasite skiltyje: Kainynas. Tačiau norėtume paminėti, jog nurodytos sumos nėra galutinės. Jos tikslinamos išanalizavus kiekvieną atvejį atskirai. Pasinaudoję mūsų sudarytomis schemomis, galite preliminariai įvertinti, koks montavimo būdas Jūsų sklype tinkamiausias. 

Fotogalerija bus naudinga tiems, kurie nori pamatyti mūsų realiai atliekamus darbus.

Tikimės, jog naudingos informacijos suteiks ir dažnai užduodamų klausimų rubrika (D.U.K.).

Naudingi straisniai:

Pažangiasusi nuotekų valymo srityje

Nuotekų valymo principai sklype

Didžiausia bėda – nekokybiški įrenginiai

Septynių milijardų gyventojų pasaulyje – bėdos dėl išmatų

Dalis gyventojų tualetu tebelaiko tik kibirą

google3d2cb310c7d12337