Ačiū, kad apsilankėte mūsų svetainėje www.nuotekos.lt

Vertikalios talpos

                                                                                                                                    Kiti įrenginiai >>

Vertikalios talpos

PRIVALUMAI

– Tai patvari, lengva stiklaplasčio konstrukcija. Atspari mechaniniams, cheminiams poveikiams, temperatūros svyravimams;

– Stiklaplastis yra padidinto konstrukcinio stiprumo, nelaidus vandeniui;

– Nesudėtingas ir trumpas montavimo laikas;

– Talpos gali būti gaminamos nuo Ø 0,6m iki Ø 5m bei montuojamos 2-17m ilgio iki 300m3 viename tūryje.


VERTIKALIOS TALPOS BŪNA:

– chemiškai atsparios – gaminamos chemiškai atsparios talpos agresyviai aplinkai (pH 0-14) yra tinkamos chemijos pramonei. Talpų skaičiavimui, projektavimui ir gamybai būtina žinoti šiuos parametrus: 

– pH;
– cheminę sudėtį  (koncentraciją);
– temperatūrą (nuo -50°C iki  +150°C);
– slėgį (-0,6 iki 6 bar);
– montavimo tipą;
– proceso ypatumus. 

– akumuliacinės – yra speciali vandens talpa, kurios funkcija yra kaupti šilumą. Ji sukaupia perteklinę šilumą iš šilumos šaltinių, o išsijungus energijos šaltiniui perduoda į patalpas. Taip yra smarkiai sumažinami šilumos nuostoliai ir sutaupoma nemažai lėšų. UAB „Traidenis“ gaminamos akumuliacinės talpos gali būti naudojamos: 

– kartu su kieto kuro katilais;
– kartu su saulės kolektoriais;
– siurblių sistemose.

– skruberiai – „Traidenyje™“ gaminami biodujų išvalymo įrenginiai – skruberiai yra skirti nepageidaujamiems komponentams išvalyti iš bioreaktoriuje išgaunamų biodujų. Toks įrenginys yra dvisluoksnė stiklaplasčio talpa su termoizoliaciniu užpildu ir viduje sumontuota įranga. Vienas iš svarbesnių užsakovo reikalavimų yra, kad visos skruberio ir jo viduje esančios detalės būtų atsparios agresyvioms terpėms – rūgštims, kurių pH siekia 3. Tokiam skruberiui stiklaplastis turi būti gaminamas naudojant ne bet kokią dervą, o Ashland™ tiekiamą vinilesterinę dervą Derakane 411-350.;

 talpos biriems produktams (silosai) – talpos birių medžiagų laikymui gaminamos įvairių diametrų ir ilgių, kurių tūris nuo 1m³ iki 200 m³ ir daugiau.Daugiau informacijos apie vertikalias talpas galite rasti oficialiame "Traidenio" tinklapyje.

google3d2cb310c7d12337